Ochrona przed upadkiem Liczba produktów: 1.

Praca na wysokościach niewątpliwie jest jedną z najtrudniejszych. Każdy pracownik musi przejść nie tylko odpowiednie szkolenie, ale również posiadać uprawnienia do jej wykonywania. Bardzo ważna jest także kwestia bezpieczeństwa, która w przypadku prac wysokościowych jest szczególnie restrykcyjna. Profesjonalne szelki bezpieczeństwa BHP to podstawowe wyposażenie wszystkich pracowników, którzy wykonują właśnie tego rodzaju zajęcia. Regulują to przepisy o bezpieczeństwie i higienie w miejscu pracy. Właśnie dlatego każdy pracodawca powinien zapewnić specjalistyczny sprzęt wszystkim osobom pracującym na wysokościach.

Sprzęt do pracy na wysokości – zadbaj o bezpieczeństwo

Ochronę przed upadkiem zapewnia specjalistyczna uprząż bezpieczeństwa, którą należy nałożyć przed rozpoczęciem wykonywania prac. Oferujemy szelki bezpieczeństwa, których cena adekwatna jest do wysokiej jakości ich wykonania. Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie pracownicy wykonują prace zagrażające ich życiu oraz zdrowiu.

  • Szybki podgląd In Stock

    Szelki do pracy na wysokościach producenta Consorte charakteryzują się najwyższą jakością. Bardzo duże możliwości regulacji pomogą przystosować szelki dla każdej postury i wzrostu. Posiadają aż dwa punkty zaczepowe - przedni oraz tylny. Spełniony certyfikat CE EN-361 daje gwarancję bezpieczeństwa użytkowania. Bądź bezpieczny na wysokości i wybierz...

    89,99 zł