Ochrona dróg oddechowych Liczba produktów: 1.

Przemysł, praca z trującymi gazami oraz groźnymi substancjami – wszędzie tam wymagane jest noszenie odpowiednich masek, które zabezpieczą drogi oddechowe pracowników. Powinien o to zadbać każdy pracodawca, ponieważ to właśnie jego obowiązkiem jest zadbanie o bezpieczeństwo. Niezbędne w tym celu będą maski ochronne, które chronią przed przedostawaniem się szkodliwych substancji czy oparów do naszego organizmu. Ich stosowanie jest konieczne między innymi w laboratoriach, czy przez pracowników wykonujących prace szlifierskie lub związane z malowaniem.

Maski ochronne – niezbędna ochrona dróg oddechowych

W ofercie naszego sklepu oferujemy między innymi profesjonalne półmaski filtrujące, które zapobiegają wdychaniu szkodliwych substancji. W ten sposób pracownik nie naraża swojego zdrowia. Podobną rolę spełniają dostępne u nas półmaski przeciwpyłowe, których zadaniem jest także ochrona dróg oddechowych. Wszystkie dostępne u nas produkty posiadają niezbędne atesty, dzięki czemu są całkowicie skuteczne.

  • Szybki podgląd In Stock

    Przyłbica znajduje zastosowanie jako element odzieży ochronnej, zmniejszający ryzyko związane z zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową. Chroni również błony śluzowe ust, oczu i nosa przed kontaktem z zanieczyszczonymi dłońmi czy przedmiotami oraz drobnymi urazami mechanicznymi.

    32,00 zł