Bielizna stołowa

Stół posiada szerokie znaczenie – jest symbolem domu i domowego ogniska oraz jest najważniejszym miejscem w mieszkaniu.

Na sztukę nakrywania do stołu składa się kilka rzeczy: odpowiedni zestaw naczyń i sztućców, dobór właściwego obrusa i stosowne do okoliczności dekoracje. Obrus powinien, nie kłócąc się ze stylem wnętrza, pasować zarazem do rodzaju serwowanych potraw oraz charakteru wydarzenia towarzyskiego. Dlatego warto skompletować sobie zestaw kilku obrusów na różne okazje. Najważniejsze będą jednobarwne. Z gładkim obrusem doskonale harmonizują wszelkie naczynia, kwiaty i dodatki.

Firma GRAPIL w swoim asortymencie oferuje obrusy małe i duże, białe, ale także kolorowe: czerwone, zielone, niebieskie, żółte, brzoskwiniowe bądź różowe.

Jesteśmy w stanie wykonać każdy, nawet najbardziej nietypowy rozmiar obrusa.

Bielizna stołowa szyta w naszej firmie, to przede wszystkim profesjonalne wykonanie i gwarancja doskonałej jakości tkanin. Realizujemy nietypowe zlecenia szycia obrusów w różnych wymiarach z tkanin adamaszko-wych a także z tkanin plamoodpornych i antypoślizgowych. Kolorystyka i wzornictwo tkanin to atuty naszej firmy. GRAPIL produkuje również falbany bankietowe (skertingi) przypinane do stołu a także pokrowce na krzesła wg indywidualnego życzenia klienta.