3M Peltor Optime II

70,60 zł

Ochronniki 3M™ Optime™ II zaprojektowano do użytku w środowiskach o wysokim zagrożeniu hałasem, dlatego tłumią one w maksymalnym stopniu równiez dźwięki o bardzo niskiej częstotliwości. Poduszki uszczelniające są wypełnione specjalnym połączeniem płynu i pianki.

OPIS PRODUKTU

Ochronniki 3M™ Optime™ II zaprojektowano do użytku w środowiskach o wysokim zagrożeniu hałasem, dlatego tłumią one w maksymalnym stopniu równiez dźwięki o bardzo niskiej częstotliwości. Poduszki uszczelniające są wypełnione specjalnym połączeniem płynu i pianki. Efektem tego jest idealne dopasowanie i niewielki ucisk, co zapewnia maksymalną wygodę nawet podczas długotrwałego użytkowania. Poduszki uszczelniające są wyposażone w kanaliki wentylacyjne i zostały pokryte miękką i higieniczną folią. Nauszniki przeciwhałasowe Peltor™ Optime™ II można używać w otoczeniu o dużym nasileniu hałasu, związanym z przemysłem lub pracą maszyn oraz w rolnictwie i na lotniskach. Produkt jest równiez dostępny w wersji dielektrycznej, w wersji bez widocznych metalowych elementów oraz w zielonej wersji Hi-Viz dla pracowników wymagających ochrony słuchu oraz wyjątkowej widoczności - przy budowach dróg, na lotniskach lub w innych miejscach o podwyższonym ryzyku. 

Komfort:

  • Duża głębokość wewnętrzna czaszy zapewniająca wygodę.
  • Miękkie, szerokie poduszki uszczelniające wypełnione unikatowym połączeniem płynu i pianki umożliwiają optymalne uszczelnienie i niski poziom nacisku na głowę.
  • Poduszki uszczelniające wyposażone w kanaliki wentylacyjne, pokryte miękką i higieniczną folią.
Skuteczność

  • Pomimo lekkości i niskiego profilu, nauszniki tłumią nawet hałas o wysokim natężeniu SNR: 31 dB.
  • Unikatowa forma pałąka i drut wykonany ze stali nierdzewnej zapewniają równomierne rozłożenie nacisku na skórę, nawet podczas długotrwałego użytkowania.
Dostępne nakładki higieniczne.

Jednorazowe nakładki higieniczne Peltor™ 
Clean dostępne są w dwóch wersjach:

  • HY100A – 100 par na rolce w dozowniku,
  • HY100A-01 – 20 paczek x 5 par w dozowniku.

Cechy produktu

NormaEN 352-1:2002
CertyfikatCE
Rodzaj obuwiaPeltor Optime II H520A
KategoriaNauszniki przeciwhałasowe
Ochrona przedduży poziom hałasu, w tym także dźwięków o niskich częstotliwościach
Skutecznośćtłumienie hałasu nawet o wysokim natężeniu SNR: 31 dB
PałąkStal nierdzewna

30 innych produktów w tej samej kategorii: