Informacje o naszej firmie

Firma GRAPIL jest wiodącym producentem odzieży, gastronomicznej – hotelarskiej, medycznej, roboczej oraz bielizny pościelowej i stołowej.

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania odzieży służbowej, funkcjonalnej i wygodnej z odpowiednio dobranych tkanin, przystosowanych do charakteru wykonywanej pracy. Zapewniamy indywidualne dobranie fasonu i kolorystyki, do wnętrz konkretnego obiektu.

Wykonujemy wysokiej jakości sitodruki i hafty według potrzeb klienta. Nasze szwalnie wyposażone są w najlepszej jakości maszyny do szycia, a zarządzanie procesem produkcyjnym opiera się na nowoczesnym systemie komputerowym. Zrealizujemy każde Państwa życzenie, a także gwarantujemy najwyższą jakość produktów, fachowość i terminowość.

Firma GRAPIL rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Już po roku działalności nastąpił dynamiczny rozwój firmy a po dwóch latach rozpoczęto budowę nowego obiektu, który mieści się przy ulicy Al. Niepodległości 80. Firma opiera swoją działalność na produkcji odzieży służbowej nowej generacji, bielizny pościelowej i stołowej oraz odzieży roboczej, ochronnej i medycznej. Jesteśmy jednym z liczących się na rynku polskim jej producentów. Nasza produkcja opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. W surowce do produkcji zaopatrujemy się w polskim przemyśle u największych producentów: „FRU BAW", „ANDROPOL" „FASTY" i wielu innych producentów polskich i zagranicznych. Możemy pochwalić się współpracą z od lat działającymi na naszym terenie większymi i małymi przedsiębiorstwami. Posiadamy około 4,5 tysiąca odbiorców. W chwili obecnej liczba ta powiększa się w związku z zaopatrywaniem hoteli i zakładów gastronomicznych z całej Polski np. Hotele sieciowe grupy hotelarskiej ACCOR (NOVOTEL, ORBIS, HOLIDAY INN, SOFITEL, IBIS) , Hotele „Radisson", Promy „UNITY LINE", POLFERRIES, restauracje itp... Wygrywamy wiele przetargów.

Jesteśmy cenieni za wysoką jakość, terminowość i fachowość. Mamy podpisane stałe umowy na kompleksowe zaopatrywanie w nasze wyroby takie firmy jak: „Philips Poland SA", „U „NAFTA", „WIN „AGORA", „MEDIA EXPERT "Miejski Zakład ", „FARMUTIL" I  innych. Ubieramy młodzież szkół gastronomiczno-hotelarskich a także Wyższe w mundury studenckie. Firma dąży ciągle do podnoszenia jakości swoich wyrobów i wychodzi ze swą ofertą poza granice kraju min. do Niemiec, Holandii oraz na rynek wschodni. Jednym z ostatnich naszych największych osiągnięć jest uzyskanie Zintegrowanych Certyfikatów ISO 9001:2000, S. 2002 wg normy PN-N-18001:1999 Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy a także Certyfikat DIN EN ISO 14001.

Zapraszamy do współpracy