Producenci
O firmie

Firma Grapil - producent odzieży służbowej i roboczej.
Siedziba firmy - Centrum BHP i Grapil Home
al. Niepodległości 80
64 -920 Piła
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 8:00–18:00
W każdą sobotę: 9:00–14:00
Telefon: 67 215 47 50
Fax: 67 215 47 51

Grapil Home Piła
al. Powstańców Wielkopolskich 162
Box nr 6 w Galerii IBI
64-920 Piła
Telefon: 67 210 61 65

Grapil Home Czarnków
ul. Tadeusza Kościuszki 10
64-700 Czarnków

 

Jesteśmy wiodącym producentem odzieży gastronomicznej – hotelarskiej, medycznej, roboczej oraz artykułów dla domu.

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania odzieży służbowej, jednocześnie funkcjonalnej i wygodnej wykonanej z odpowiednio dobranych tkanin, przystosowanych do charakteru wykonywanej pracy. Zapewniamy indywidualne dobranie fasonu i kolorystyki.

Wykonujemy wysokiej jakości sitodruki i hafty odpowiadające potrzebom klienta. Nasze szwalnie wyposażone są w najlepszej jakości maszyny do szycia, a zarządzanie procesem produkcyjnym opiera się na nowoczesnym systemie komputerowym. Zrealizujemy każde Państwa życzenie, przy czym gwarantujemy najwyższą jakość produktów, fachowość i terminowość.


 

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1991 roku. Nasza produkcja opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. W surowce do produkcji zaopatrujemy się w polskim przemyśle u największych producentów, m.in. ANDROPOL. 

Od lat współpracujemy z wieloma znaczącymi korporacjami takimi jak SIGNIFY, siecią sklepów MEDIA EXPERT, siecią hoteli ACCOR, GROMADA, RADISSON BLU, MARIOTT promami UNITY LINE i POLFERRIES, ośrodkami wczasowymi i firmami produkcyjnymi.
Jesteśmy cenieni za wysoką jakość, terminowość i fachowość. 

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015.
Firma stale dąży do podnoszenia jakości swoich wyrobów i wychodzi ze swoją ofertą poza granice kraju min. do Niemiec, Holandii oraz na rynek wschodni.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl