Firma Grapil poszukuje osób na stanowiska:

STANOWISKO: KRAWCOWE ORAZ SZWACZKI:

OBOWIĄZKI:

  • prace związane z szyciem wyrobów szwalniczych z różnych materiałów  użyciem maszyn szwalniczych,
  • obsługa maszyn szyjących,
  • ocenianie poprawności i estetyki wykonanej przez siebie pracy,
  • przestrzeganie procedur technologicznych w realizacji zleconego zadania,
  • dbałość o stanowisko pracy

WYMAGANIA:

  • Obsługa maszyn szwalniczych,
  • Doświadczenie w szyciu taśmowym.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • umowę zlecenie,
  • samozatrudnienie,
  • praca na pełen etat,
  • praca na pół etatu,
  • stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • praca przy prestiżowych zleceniach,
  • praca w miłej atmosferze,
  • wsparcie w realizacji zadań,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • wysokiej jakości profesjonalny park maszynowy,

Oferty z CV, zdjęciem oraz indywidualnym opisem chęci podjęcia pracy prosimy składać na adres: „Grapil” Grażyna Sobieraj Spółka Jawna, Al. Niepodległości 80, 64-920 Piła, mailowo na adres kadry@grapil.pl oraz telefonicznie 604 226 418