Ręcznik SYLWIA 70x140 Biały

39,20 zł

Wysokogatunkowy ręcznik z kolekcji SYLWIA z elegancką żakardową bordiurą zdobioną wyrafinowanym kwiatowym wzorem ręcznik z kolekcji SYLWIA z elegancką żakardową bordiurą zdobioną wyrafinowanym kwiatowym wzorem

OPIS PRODUKTU

Wysokogatunkowy ręcznik z kolekcji SYLWIA z elegancką żakardową bordiurą zdobioną wyrafinowanym kwiatowym wzorem. Idealnie miękki i doskonale chłonny, będzie doskonałym uzupełnieniem wystroju łazienki. Zestawiaj z ręcznikami SYLWIA w innych kolorach i uzyskuj niecodzienne zestawy kolorystyczne. Co powiesz na szary z pudrowym różem? A może sprawisz komuś miłą niespodziankę wybierając ręczniki SYLWIA na prezent?

Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.

Cechy produktu

Szerokość70 cm
Długość140 cm
Gramatura500g m/2
Składskład: 100% bawełna; bordiura: 30% bawełna, 70% poliester

30 innych produktów w tej samej kategorii: