1. Postanowienia ogólne

  1. Właścicielem sklepu internetowego grapil.pl jest Grażyna Sobieraj, prowadząca działalność gospodarczą jako firma Grapil Grażyna Sobieraj Spółka Jawna, Aleja Niepodległości 80, 64-920 Piła. NIP: 7640075186.
  2. Wszystkie oferty objęte są cenami brutto i zawierają VAT. Ceny produktów w sklepie internetowym mogą różnić się od cen w sklepach stacjonarnych.
  3. Zamówienia można składać zarówno za pośrednictwem sklepu internetowego jak i mailowo oraz telefonicznie. Zamówienia złożone do godziny 12:00 zostaną przekazane do realizacji tego samego dnia.
  4. W przypadku wyboru przez klienta płatności z góry sprzedawca jest uprawniony do anulowania zamówienia w razie niedokonania przez klienta pełnej płatności w terminie 5 dni od daty złożenia zamówienia.
  5. Do każdej przesyłki dołączana jest faktura VAT lub paragon fiskalny. Przed opłaceniem zamówienia prosimy o upewnienie się, że zaznaczony został poprawny rodzaj dokumentu – nie ma możliwości jego zmiany po wysłaniu przesyłki.
  6. Złożenie zamówienia jest uznawane za ofertę zawarcia umowy zakupu zawartej na odległość. W przypadku braku zamówionego produktu lub braku możliwości realizacji zamówienia klienta z innych przyczyn sklep poinformuje klienta o zaistniałej sytuacji, kontaktując się przez podany adres e-mail lub numer telefonu.
  7. Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamówienia. Sposób postępowania w przypadku zwrotów i reklamacji jest opisany w zakładce Zwroty i reklamacje.
  8. W przypadku osobistego odbioru zamówionego produktu w jednym ze sklepów stacjonarnych, do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi do skutku w chwili odebrania produktu. Do umowy zawartej w ten sposób nie stosuje się przepisów dotyczących odstąpienia od umowy zawartej na odległość - takie produkty nie podlegają odstąpieniom od umowy bez podania przyczyny.
  9. Produkty na zamówienie klienta - takie jak odzież czy tkaniny na wymiar - nie podlegają zwrotom.
  10. Zapytania związane ze sklepem internetowym i jego ofertą prosimy o kierowanie na adres e-mail kontakt@grapil.pl lub telefonicznie pod numerem 666 076 675. Kontakt telefoniczny z działem sprzedaży internetowej jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.