Ochrona słuchu Liczba produktów: 1.

Jednym z podstawowych zagrożeń, które występuje w środowisku oraz miejscu pracy wielu osób jest hałas. Długotrwałe przebywanie w takich warunkach może doprowadzić do trwałego ubytku słuchu, co spotyka coraz więcej pracowników. Właśnie dlatego tak ważne jest, żeby pracodawca zapewnił pracownikom odpowiednią ochronę. Niezbędne będą profesjonalne nauszniki ochronne, które każdy pracownik, pracujący w dużym hałasie powinien nosić. Jest to najprostszy, a jednocześnie najbardziej skuteczny sposób, który może chronić słuch.

Nauszniki przeciwhałasowe – skuteczna ochrona słuchu

W naszym sklepie internetowym oferujemy profesjonalne słuchawki ochronne, które znajdą zastosowanie w wielu różnych branżach. Szczególne natężenie hałasu występuje w górnictwie, hutnictwie czy przemyśle. To właśnie w takich miejscach pracy świetnie sprawdzą się nasze nauszniki ochronne, które maksymalnie tłumią dobiegające hałasy. Dostępne u nas produkty przeznaczone są do użytku profesjonalnego, więc można je wykorzystywać wszędzie tam, gdzie warunki pracy są niekorzystne.

  • Szybki podgląd In Stock

    Ochronniki 3M™ Optime™ II zaprojektowano do użytku w środowiskach o wysokim zagrożeniu hałasem, dlatego tłumią one w maksymalnym stopniu równiez dźwięki o bardzo niskiej częstotliwości. Poduszki uszczelniające są wypełnione specjalnym połączeniem płynu i pianki.

    70,60 zł