Bluzy Liczba produktów: 4.

Niektóre branże wymagają stosowania odpowiedniego stroju w trakcie wykonywania swoich zawodowych obowiązków. Może to wynikać przede wszystkim z bezpieczeństwa, ale również z przepisów, mówiących o higienie pracy. To właśnie wtedy dany zakład ma obowiązek zapewnić wszystkim pracownikom odpowiedni uniform służbowy. Bardzo ważne jest, żeby był on wykonany z odpowiednich materiałów, a przede wszystkim nie utrudniał ruchów. W naszej ofercie dostępne są bluzy i tuniki medyczne, które spełniają wszystkie obecne normy oraz wymagania.

Bluzy medyczne – gdzie je wykorzystać?

Dostępne w naszym sklepie produkty znajdą zastosowanie między innymi w szpitalach, przychodniach czy innych placówkach medycznych. Praktyczne oraz wygodne bluzy medyczne damskie stanowią podstawowy strój pielęgniarek czy lekarek, ale równie dobrze sprawdzą się także w branży gastronomicznej czy hotelarskiej. Nasza odzież nie krępuje ruchów, dzięki czemu można w niej swobodnie wykonywać swoją pracę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Szybki podgląd

  Tunika z karczkiem bez stójki i kołnierza, wykończona przy szyi okrągło, po bokach na dole rozporki, dwie dolne kieszenie oraz górna po lewej piersi. Zapinana na zamek. Krótki rękaw.  

 • Szybki podgląd

  Tunika bez stójki i kołnierza, wykończona okrągło przy szyi, wkładana przez głowę. Rozszerzana ku dołowi, po bokach na dole rozporki.  Zapinana na kryty zamek,  rękaw ¾ długości, dodatkowa atrapa na identyfikator. Ozdobnie stebnowana.

 • Szybki podgląd

  Tunika bez stójki i kołnierza, wykończona przy szyi w szpic, po bokach na dole rozporki, dwie dolne kieszenie oraz górna po lewej piersi. Zapinana na springi. Krótki rękaw, który „pracuje” poprzez krój rękawa, który jest nakładany.

 • Szybki podgląd In Stock

  Bluzka dopasowana wcięciami francuskimi z długim rękawem wyprodukowana przez naszą firmę GRAPIL, zaprojektowana do użytkowania w branży gastronomicznej i hotelarskiej.

  70,00 zł