Producent Odzieży roboczej

Jesteśmy producentem wysokiej klasy odzieży roboczej i ochronnej w pełnym asortymencie oraz konfekcji na zamówienie odzieży roboczej i ochronnej. Naszym Klientom prezentujemy kompleksową ofertę odzieży ochronnej. Również środki ochrony indywidualnej takie jak:

  • ochrona rąk - rękawice robocze i ochronne,
  • ochrona głowy - kaski,
  • ochrona uszu - zatyczki, nauszniki przeciwhałasowe,
  • ochrona oczu - okulary, osłony przeciwodpryskowe,
  • ochrona dróg oddechowych - półmaski, maski,
  • ochrona przed upadkiem z wysokości - szelki i linki bezpieczeństwa,
  • obuwie ochronne i robocze oraz tablice BHP.

Jesteśmy producentem odzieży ochronnej na którą uzyskaliśmy CERTYFIKAT oceny typu WE na: ubranie niepalne, ubranie kwasoochronne, ubranie antyelektrostatyczne. Dzięki niezwykle starannej selekcji surowców i rygorystycznej kontroli jakości uzyskujemy wyroby o wyjątkowych walorach. Funkcjonalny i ergonomiczny krój ubrania zapewnia wysoki komfort pracy oraz swobodę ruchów. Wysoka jakość tkanin i dodatków do produkcji ubrań gwarantuje trwałość w warunkach intensywnej pracy.Jesteśmy firmą wykonującą kolekcje nie-tuzinkowe, indywidualne i niepowtarzalne. Na odzieży wykonamy logo metodą sitodruku lub haftu. Na zakupioną odzież w naszej firmie otrzymacie Państwo niezbędne Certyfikaty i Deklaracje Zgodności. Jeżeli mają Państwo problem z dostosowaniem wyglądu swoich pracowników do standardów europejskich, to prosi-my o kontakt z naszą firmą. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAMÓWIENIEM INDYWIDUALNEGO PRODUKTU?

skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 67 215 47 50 lub mailowo kontakt@grapil.plPrzykładowe wzory

GRAPIL_ROBOCZE_1GRAPIL_ROBOCZE_2GRAPIL_ROBOCZE_3GRAPIL_ROBOCZE_4GRAPIL_ROBOCZE_5GRAPIL_ROBOCZE_6GRAPIL_ROBOCZE_7GRAPIL_ROBOCZE_8GRAPIL_ROBOCZE_9GRAPIL_ROBOCZE_10GRAPIL_ROBOCZE_11GRAPIL_ROBOCZE_12GRAPIL_ROBOCZE_13GRAPIL_ROBOCZE_14GRAPIL_ROBOCZE_15GRAPIL_ROBOCZE_16GRAPIL_ROBOCZE_17GRAPIL_ROBOCZE_18GRAPIL_ROBOCZE_19GRAPIL_ROBOCZE_20

Nasze centrum BHP