Filtry
Bestsellery

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Apteczka pierwszej pomocy to niezbędne wyposażenie każdego domu, pojazdu czy zakładu pracy. Dzięki niej można udzielić pierwszej pomocy medycznej komuś, kto uległ wypadkowi czy zranieniu. Proponujemy Państwu w pełni wyposażone apteczki pierwszej pomocy, które przydadzą się w razie nieoczekiwanego zdarzenia.

Apteczka pierwszej pomocy z wieszakiem

W każdym zakładzie pracy powinno znaleźć się widoczne i łatwo dostępne miejsce, w którym znalazłaby się apteczka. Posiadamy w sprzedaży apteczkę ze specjalnym wieszakiem do powieszenia na ścianie. Wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego. Znajdziemy w niej wszystko, co potrzebne, by móc wykonać prosty opatrunek, między innymi zestaw plastrów, bandaży, kompres, chusty opatrunkowe, a także opaskę siatkową, koc termiczny, nożyczki, worek foliowy oraz instrukcję udzielania pierwszej pomocy.

Apteczka medyczna do samochodu

Zgodnie z obowiązującym prawem każdy właściciel samochodu na jego stałym wyposażeniu powinien posiadać uzupełnioną apteczkę pierwszej pomocy. Oferujemy Państwu także apteczkę samochodową, wyposażoną zgodnie z rozporządzeniem według normy DIN 13164. Apteczka wykonana jest z lekkiego materiału oraz wyposażona w wygodny zasuwak. Całość jest poręczna i bez problemu zmieści się w schowku samochodowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium