Bestsellery
Koszulka Mojave szara
Koszulka Mojave szara
13,90 zł
Krótkie spodnie robocze Classic
Krótkie spodnie robocze Classic
45,00 zł 40,70 zł
Spodnie robocze do pasa Classic
Spodnie robocze do pasa Classic
52,77 zł 41,00 zł
Spodnie robocze ogrodniczki Classic
Spodnie robocze ogrodniczki Classic
64,92 zł 49,80 zł
Sandały robocze Bsnred
Sandały robocze Bsnred
104,00 zł
Bluza V Bluza V
Cena: 0,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bluza V Bluza V
Cena: 0,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bluza V Bluza V
Cena: 97,66 zł
zobacz więcej
Bluza V czerwona Bluza V czerwona
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej

Praca na kuchni to zajęcie, które wymaga przestrzegania zasad higieny, ponieważ wiąże się z kontaktem z żywnością. Każdy pracownik gastronomiczny musi więc nie tylko dbać o czystość swojego miejsca pracy, ale także o właściwy strój. Aby spełniać wszelkie wymogi, należy pracować w odzieży dopuszczonej do pracy przy żywności. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne kitle gastronomiczne, bluzy kucharskie i inne elementy odzieży kucharza.

Bluzy kucharskie damskie i męskie

Jednym z podstawowych elementów odzieży kucharskiej jest bluza kucharska. Może ona mieć różne formy – z krótkim lub długim rękawem, wkładana przez głowę lub zapisana, z dekoltem w kształcie „V” lub stójką. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujemy, najważniejsze jest to, by bluza była dostosowana do potrzeb kucharza. Nie powinna krępować ruchów, lecz chronić przed ewentualnymi zagrożeniami, jakie mogą zdarzyć się na kuchni, na przykład poparzenie gorącym tłuszczem czy gotującą się wodą. Oferowane przez nas kitle kucharskie wykonane są z materiałów wysokiej jakości i prezentują się bardzo elegancko.

Odzież kucharska z haftem wykonanym na indywidualne zamówienie

Oprócz profesjonalnej odzieży gastronomicznej, oferujemy także możliwość wykonania haftu komputerowego z dowolną treścią. Haft komputerowy to obecnie najnowocześniejsza forma haftu, która pozwala uzyskać najlepsze efekty wizualne. Dzięki temu możesz wyróżnić zamawiają odzież logiem własnej restauracji lub hotelu. Na kitlu kucharskim można także wyhaftować imię i nazwisko szefa kuchni, wyróżniając tym samym jego pozycję. Taki haft stanowi też świetny nośnik reklamy i prezentuje się bardzo profesjonalnie na odzieży roboczej.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą odzieży gastronomicznej i złożenia zamówienia.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl