Darmowa dostawa
*Darmowa dostawa za zakupy od 250zł dotyczy asortymentu Centrum BHP
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 250,00 zł.

Praca na kuchni to zajęcie, które wymaga przestrzegania zasad higieny, ponieważ wiąże się z kontaktem z żywnością. Każdy pracownik gastronomiczny musi więc nie tylko dbać o czystość swojego miejsca pracy, ale także o właściwy strój. Aby spełniać wszelkie wymogi, należy pracować w odzieży dopuszczonej do pracy przy żywności. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne kitle gastronomiczne, bluzy kucharskie i inne elementy odzieży kucharza.

Bluzy kucharskie damskie i męskie

Jednym z podstawowych elementów odzieży kucharskiej jest bluza kucharska. Może ona mieć różne formy – z krótkim lub długim rękawem, wkładana przez głowę lub zapisana, z dekoltem w kształcie „V” lub stójką. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujemy, najważniejsze jest to, by bluza była dostosowana do potrzeb kucharza. Nie powinna krępować ruchów, lecz chronić przed ewentualnymi zagrożeniami, jakie mogą zdarzyć się na kuchni, na przykład poparzenie gorącym tłuszczem czy gotującą się wodą. Oferowane przez nas kitle kucharskie wykonane są z materiałów wysokiej jakości i prezentują się bardzo elegancko.

Odzież kucharska z haftem wykonanym na indywidualne zamówienie

Oprócz profesjonalnej odzieży gastronomicznej, oferujemy także możliwość wykonania haftu komputerowego z dowolną treścią. Haft komputerowy to obecnie najnowocześniejsza forma haftu, która pozwala uzyskać najlepsze efekty wizualne. Dzięki temu możesz wyróżnić zamawiają odzież logiem własnej restauracji lub hotelu. Na kitlu kucharskim można także wyhaftować imię i nazwisko szefa kuchni, wyróżniając tym samym jego pozycję. Taki haft stanowi też świetny nośnik reklamy i prezentuje się bardzo profesjonalnie na odzieży roboczej.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą odzieży gastronomicznej i złożenia zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl