Filtruj

Maseczki ochronne stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Aby maseczka rzeczywiście stanowiła ochronę, a jednocześnie umożliwiała swobodne oddychanie, powinna być wykonana z odpowiedniego materiału wysokiej jakości. W naszym sklepie znajdziesz zarówno materiałowe maseczki ochronne z oryginalnymi haftami, jak i półmaski ochronne z filtrem FPP2.

Maseczki ochronne z haftem

Proponowane przez nas modele maseczek ochronnych wykonane są z oddychającego materiału, 100% miękkiej i naturalnej bawełny. Elastyczny uchwyt pozwala idealnie ją dopasować do kształtu twarzy, bez zbytniego ucisku czy też ryzyka zsunięcia się maseczki z twarzy. Ochronne maseczki można prać w temperaturze do 90 stopni. Maseczki dostępne są w różnych kolorach, między innymi białym, czarnym, fioletowym czy zielonym oraz z ciekawym haftem. Posiadamy w sprzedaży także maseczki dziecięce. Istnieje możliwość wykonania na maseczce spersonalizowanego haftu na indywidualne zamówienie.

Półmaski ochronne FPP2

Oprócz tradycyjnych materiałowych maseczek, posiadamy w ofercie także profesjonalne półmaski FPP2, z zaworkiem lub bez. Maseczka w całości składa się z materiału filtrującego, dzięki czemu stanowi kompleksową ochronę układu oddechowego. Skutecznie chroni między innymi przed różnego rodzaju nietrującymi cząstkami tworzącymi aerozole, a więc dymem, pyłem czy mgłą. Co ważne, półmaski ochronne FPP2 spełniają normy europejskie w zakresie środków ochrony indywidualnej.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl