Filtruj
Bestsellery
Koszulka Mojave szara
Koszulka Mojave szara
13,90 zł
Krótkie spodnie robocze Classic
Krótkie spodnie robocze Classic
45,00 zł 40,70 zł
Spodnie robocze do pasa Classic
Spodnie robocze do pasa Classic
52,77 zł 41,00 zł
Spodnie robocze ogrodniczki Classic
Spodnie robocze ogrodniczki Classic
64,92 zł 49,80 zł
Sandały robocze Bsnred
Sandały robocze Bsnred
104,00 zł

Maseczki ochronne stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Aby maseczka rzeczywiście stanowiła ochronę, a jednocześnie umożliwiała swobodne oddychanie, powinna być wykonana z odpowiedniego materiału wysokiej jakości. W naszym sklepie znajdziesz zarówno materiałowe maseczki ochronne z oryginalnymi haftami, jak i półmaski ochronne z filtrem FPP2.

Maseczki ochronne z haftem

Proponowane przez nas modele maseczek ochronnych wykonane są z oddychającego materiału, 100% miękkiej i naturalnej bawełny. Elastyczny uchwyt pozwala idealnie ją dopasować do kształtu twarzy, bez zbytniego ucisku czy też ryzyka zsunięcia się maseczki z twarzy. Ochronne maseczki można prać w temperaturze do 90 stopni. Maseczki dostępne są w różnych kolorach, między innymi białym, czarnym, fioletowym czy zielonym oraz z ciekawym haftem. Posiadamy w sprzedaży także maseczki dziecięce. Istnieje możliwość wykonania na maseczce spersonalizowanego haftu na indywidualne zamówienie.

Półmaski ochronne FPP2

Oprócz tradycyjnych materiałowych maseczek, posiadamy w ofercie także profesjonalne półmaski FPP2, z zaworkiem lub bez. Maseczka w całości składa się z materiału filtrującego, dzięki czemu stanowi kompleksową ochronę układu oddechowego. Skutecznie chroni między innymi przed różnego rodzaju nietrującymi cząstkami tworzącymi aerozole, a więc dymem, pyłem czy mgłą. Co ważne, półmaski ochronne FPP2 spełniają normy europejskie w zakresie środków ochrony indywidualnej.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl