Darmowa dostawa
*Darmowa dostawa za zakupy od 250zł dotyczy asortymentu Centrum BHP
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 250,00 zł.

Obuwie robocze

Buty robocze przede wszystkim zapewniają skuteczną ochronę stóp przed urazami. W wielu zawodach noszenie wygodnego obuwia odciąża kończyny i sprawia, że  dobrze znoszą wielogodzinne stanie czy chodzenie. Innym jego zadaniem jest zabezpieczanie pracownika przed poślizgnięciem się na smarze, oleju czy mokrej nawierzchni. Natomiast rolą butów ocieplanych jest ochrona przed skutkami wychłodzenia, np. podczas pracy zimą lub w chłodni. Obuwie robocze na każdą z tych okazji znajdziesz w naszym asortymencie.

Obuwie robocze (BHP)

Buty robocze zastępują codzienne obuwie prywatne pracownika. Ich noszenie jest jednym z wymogów określonych przepisami BHP. W niektórych zawodach czy branżach jest wręcz wymagane obuwie robocze o konkretnych cechach. Przykładem są białe gumiaki dla przetwórstwa spożywczego czy drewniaki dla pracowników kuchni.

Wybór butów roboczych powinien być uwarunkowany kilkoma czynnikami. Zaliczają się do nich:

  • miejsce pracy i jego specyfika,
  • zagrożenia, na jakie jest narażony pracownik,
  • zalecenia BHP,
  • pora roku,
  • płeć,
  • indywidualne preferencje,
  • rozmiar.

Każdy z tych elementów ma znaczenie zarówno dla komfortu, jak i bezpieczeństwa. Przykładowo buty robocze letnie są lżejsze i nie powodują przegrzewania stóp, jednocześnie zapewniając ich dobrą wentylację. Z drugiej strony odpowiednio wykonane, usztywnione i wyposażone w bieżnikowaną podeszwę, ochronią pracownika przed upadkiem w warsztacie czy przebiciem stopy opiłkiem metalu.

Buty robocze w dobrej cenie!

Asortyment, jaki proponujemy, obejmuje obuwie robocze przeznaczone dla pracowników wielu branż. W sprzedaży mamy między innymi zimowe buty gumowe ocieplane, wykonane z wytrzymałego PCV. Są one wodoszczelne, dlatego doskonale sprawdzą się w miejscach o dużym zawilgoceniu podłoża – na placach budowy, w rolnictwie, w pomieszczeniach chłodniczych i innych, w których np. zmywa się posadzki wodą.

Pracownicy warsztatów, montażowni i stacji serwisowych z pewnością najlepiej zabezpieczą swoje stopy wybierając dobre buty robocze z cholewką na antypoślizgowej powierzchni. Buty produkowane z nabuku z cienką warstwą poliuretanu są odporne na wilgoć i chronią skórę przed wychłodzeniem. Ich dodatkowym atutem jest gumowa bieżnikowana podeszwa. Polecamy również buty robocze z blachą, podnoskiem i sportowe buty robocze. Wszystkie modele są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Sklep z butami roboczymi Grapil.pl

W naszej ofercie znajdziesz obuwie roboczego dla swojej firmy lub prywatnego warsztatu. Nasz sklep z butami roboczymi zapewnia dostęp do wielu produktów doskonałej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby asortyment był jak najbardziej zróżnicowany. Znajdziesz w nim obuwie robocze męskie i damskie, wysokie i niskie buty gumowe, buty robocze z blachą, a nawet obuwie antystresowe.

Zachęcamy też do odwiedzenia innych kategorii produktów w naszym sklepie. Znajdziesz w nich odzież roboczą, ochronną, ostrzegawczą, maseczki, rękawice i środki ochrony osobistej oraz produkty przydatne w domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl