Filtruj
Bestsellery
Koszulka Mojave szara
Koszulka Mojave szara
13,90 zł
Krótkie spodnie robocze Classic
Krótkie spodnie robocze Classic
45,00 zł 40,70 zł
Spodnie robocze do pasa Classic
Spodnie robocze do pasa Classic
52,77 zł 41,00 zł
Spodnie robocze ogrodniczki Classic
Spodnie robocze ogrodniczki Classic
64,92 zł 49,80 zł
Sandały robocze Bsnred
Sandały robocze Bsnred
104,00 zł

Praca na budowie wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami i ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Z tego względu przepisy BHP bardzo ściśle określają, jak powinien być ubrany pracownik, aby chronić swoje zdrowie. Jednym z absolutnie niezbędnych elementów garderoby na budowie jest kask ochronny. Chroni głowę przed upadkiem oraz podczas prac na wysokościach. Czym powinien odznaczać się kask ochronny, aby spełniał normy BHP?

Kask budowlany – czyli jaki?

Kaski budowlane dostępne w naszej ofercie są wykonane z tworzywa HDPE i mogą być używane w skrajnych temperaturach – od -10 do nawet +50 stopni Celsjusza. Kask posiada wbudowany pasek, dzięki czemu stabilnie trzyma się na głowie i nie zsunie się z niej nawet podczas schylania. Kask budowlany BHP powinien skutecznie chronić przed różnego rodzaju urazami mechanicznymi, uderzeniami o części maszyn, rusztowania czy też spadające, ciężkie elementy, co jest zjawiskiem dość częstym na budowie. O tym, że kask jest tak ważny świadczy fakt, że nikt nie może wejść na budowę bez kasku – dotyczy to nie tylko pracowników, ale wszystkich osób chcących wejść na budowę, na przykład mających za zadanie kontrolę toku prac. Dobrej jakości kask chroni przed niebezpiecznymi urazami, dlatego ważnym jest, by spełniał wymogi BHP i był profesjonalnym elementem odzieży roboczej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne kaski robocze wysokiej jakości w różnych kolorach.

Ochrona głowy – czapki i kominiarki

Oprócz kasku roboczego, podczas prac fizycznych na zewnątrz mogą się też przydać czapki i kominiarki ocieplane, które skutecznie ochronią głowę i twarz przed mrozem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno ochronne kaski budowlane, jak i czapki odpowiednie do pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą różnych elementów odzieży roboczej i ochronnej. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę zamówionych towarów oraz wygodne formy płatności.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl