Filtry
Darmowa dostawa
*Darmowa dostawa za zakupy od 250zł dotyczy asortymentu Centrum BHP
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 250,00 zł.

Ochrona kolan

Ochraniacze robocze na kolana

W wielu zawodach, wykonywanie pracy wymaga elastyczności i dostosowania pozycji ciała do konkretnych warunków. Nie zawsze jest to wygodna praca siedząca. Niekiedy trzeba pochylić się lub uklęknąć na podłożu. W tym ostatnim przypadku, na uszkodzenia i ból są narażone kolana. Dlatego w celu ich ochrony stosuje się specjalne nakolanniki robocze.

Zadaniem, jakie pełnią te elementy odzieży ochronnej jest nie tylko poprawienie komfortu pracy w pozycji klęczącej. Poza dyskomfortem, jaki powoduje spędzanie czasu w tej pozycji na betonowej podłodze, szkodliwy dla stawów kolanowych jest również wywierany na nie nacisk. Konsekwencją mogą być trwałe uszkodzenia stawu kolanowego.

Nakolanniki BHP izolują kolana od podłoża, a jednocześnie chronią przed urazami wywołanymi uderzeniem czy kontaktem z ostrymi przedmiotami.

Nakolanniki BHP w sklepie Grapil.pl

Sklep Grapil.pl specjalizuje się w sprzedaży odzieży ochronnej i roboczej, do której zaliczają się też nakolanniki do pracy. Są one wykonane z miękkich, elastycznych tkanin i uzupełnione plastikowym elementem. Zabezpiecza on materiał przed przecięciem lub przedarciem, jeśli pracownik uklęknie na chropowatym podłożu, potłuczonym szkle lub w innych takich miejscach.

W sprzedaży mamy nakolanniki budowlane, idealne do ochrony stawów kolanowych podczas prac wykonywanych przy posadzkach czy układaniu terakoty podłogowej. Polecamy również nakolanniki brukarskie, które sprawdzą się w pracach na zewnątrz budynków. Wszystkie modele są wyposażone w wygodne rzepy do zapinania.

Nakolanniki piankowe

W asortymencie naszego sklepu znalazły się też specjalne nakolanniki piankowe. Charakteryzują się rozbudowaną konstrukcją modułową, dzięki czemu mogą być wygodnie umieszczane w nogawkach spodni.

Nie krępują ruchów podczas chodzenia czy przyjmowania wygodnej pozycji do pracy. Skutecznie chronią nie tylko samo kolano, ale również część goleni, opierającą się o podłoże.

Piankowe ochraniacze na kolana są też ergonomiczne, a ich jakość jest zgodna ze standardami UE i wymogami BHP. Mogą być użytkowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl