Filtry
Promocja
Darmowa dostawa
*Darmowa dostawa za zakupy od 250zł dotyczy asortymentu Centrum BHP
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 250,00 zł.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Słuchawki ochronne

Ochrona słuchu pracownika jest obowiązkowa wszędzie tam, gdzie poziom hałasu osiąga lub przekracza 80 dB. Słuchawki ochronne lub inne ochronniki słuchu, pracodawca ma obowiązek zapewnić również przy niższym natężeniu dźwięku, pozostawiając pracownikowi decyzję, czy chce z nich korzystać.

Jest to niezbędne, ponieważ hałas może powodować poważne szkody w organizmie, nie tylko w obrębie narządu słuchu, ale też układu nerwowego, krążenia i wielu innych.

Asortyment, który proponujemy w sklepie Grapil, obejmuje certyfikowane słuchawki BHP, przystosowane do tłumienia hałasu na poziomie około 17-34 dB.

W ofercie mamy nauszniki ochronne z pałąkiem zakładanym na głowę, obejmujące szczelnie małżowinę uszną. Dzięki takiej konstrukcji, dokładnie przylegają do skóry, ograniczając do minimum przenikanie dźwięków.

Nauszniki przeciwhałasowe są wykonane z lekkiego, ale wytrzymałego tworzywa ABS, dlatego nie powodują dyskomfortu podczas wielogodzinnego noszenia.

Nasze słuchawki BHP sprawdzają się w stolarniach, warsztatach mechanicznych, szlifierniach, przy pielęgnacji terenów zielonych i w wielu innych miejscach zagrożonych hałasem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl