Bestsellery

Odzież ostrzegawcza i ubrania odblaskowe

Przepisy BHP określają, w jakich warunkach należy pracować, aby zachować bezpieczeństwo i higienę pracy. Jednym z ważniejszych elementach jest odpowiednia widoczność, którą można uzyskać poprzez ubrania odblaskowe i ostrzegawcze. Taka odzież doskonale sprawdzi się na placu budowy czy podczas robót w pobliżu dróg. Dzięki niej pracownicy są dobrze widoczni nawet z daleka, a także o świcie lub o zmroku, gdy widoczność jest znacząco ograniczona. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne elementy odzieży odblaskowej i ostrzegawczej, które spełniają warunki określone w BHP i idealnie sprawdzą się jako ubranie robocze.

Kamizelki ostrzegawcze w odblaskowych kolorach

Jednym z podstawowych elementów odzieży ostrzegawczej jest kamizelka w neonowym kolorze, z odblaskowymi paskami. Kamizelka wykonana jest z wysokiej jakości poliestrowej dzianiny, dzięki czemu jest lekka, zwiewna i nie krępuje ruchów. W naszym sklepie oferujemy kamizelki w kolorze żółtym i pomarańczowym.

Kurtki i kombinezony odblaskowe

Dla pracowników, którzy muszą posiadać kompletny, roboczy strój w dobrze widocznych kolorach proponujemy odblaskowy kombinezon roboczy w formie ogrodniczek. Spodnie są wykonane ze specjalistycznej tkaniny poliestrowo-bawełnianej we fluorescencyjnym kolorze pomarańczowym. Dodatkowo posiadają odblaskowe paski na nogach. Ogrodniczki posiadają w sumie aż 11 kieszonek rozmieszczonych w funkcjonalnych miejscach, a także dwie kieszenie na kolanach, w których można wymieniać ochraniacze na kolana. Do pracy na zewnątrz w niższych temperaturach proponujemy kurtkę roboczą w odblaskowym odcieniu. Kurtka posiada kaptur, kilka kieszeni, w tym kieszeń na telefon komórkowy, oraz wodoodporne klejone szwy. Chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i jest dobrze widoczna nawet z daleka.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ostrzegawczej odzieży roboczej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium