Darmowa dostawa
*Darmowa dostawa za zakupy od 250zł dotyczy asortymentu Centrum BHP
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 250,00 zł.

Powlekane

Rękawice robocze powlekane

Rękawice robocze są obowiązkowym elementem wyposażenia wymaganego przepisami BHP. Powinny być dopasowane do warunków, w jakich używa ich pracownik. Wymaga to przede wszystkim uwzględnienia szkodliwych czynników, z jakimi wiąże się wykonywanie różnych zadań.

Na szeroki zakres zastosowań pozwalają rękawice powlekane. W zależności od tego, z jakiego materiału wykonano ich powierzchnię chwytną, zyskują określone cechy ochronne.

Zabezpieczają przed smarami i olejami, ostrymi przedmiotami, ładunkami elektrycznymi i wieloma innymi zagrożeniami.

Rękawice powlekane gumą i lateksem

Oferta rękawic roboczych, jaką proponujemy w tej kategorii, pozwala na wybór odpowiedniego modelu do pracy w wielu branżach. Polecamy między innymi rękawice powlekane gumą, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną i są elastyczne.

W sprzedaży mamy też rękawice robocze wzmacniane lateksem. Spełniając normę EN 420, są dostosowane do potrzeb przemysłu elektrycznego, elektrotechnicznego, budowlanego, prac montażowych czy obróbki metali. Na uwagę zasługują modele marki Urgent, które cieszą się doskonałą opinią. Polecamy też rękawice robocze olejochronne, wykonane z PCV.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl