Filtry
Darmowa dostawa
*Darmowa dostawa za zakupy od 250zł dotyczy asortymentu Centrum BHP
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 250,00 zł.

Taśmy ostrzegawcze

Taśmy ostrzegawcze

Jednym z wymogów BHP w każdym miejscu pracy jest wyraźne oznaczanie miejsc i stref stwarzających potencjalne zagrożenie wypadkiem. Mogą to być mokre lub śliskie nawierzchnie, wyłomy lub wgłębienia w posadzce, miejsca niewidoczne i wymagające ostrożnego zachowania.

W każdym takim przypadku zastosowanie znajduje taśma ostrzegawcza BHP. Jest to produkt wykonany z tworzywa sztucznego, takiego jak polipropylen czy PCV, o wysokiej wytrzymałości i barwiony na intensywne kolory.

Taśmy ostrzegawcze BHP, dostępne również w naszym sklepie, mogą być samoprzylepne lub przeznaczone do rozciągania np. pomiędzy słupkami czy przy wejściu na uszkodzone schody. Są to między innymi taśmy fluorescencyjne, odbijające światło i doskonale widoczne w ciemności. Chronią one pracowników i osoby postronne przed wejściem do niebezpiecznej strefy.

Wśród taśm ostrzegawczych BHP są też produkty antypoślizgowe, przeznaczone między innymi do naklejania na krawędziach metalowych stopni, podłogach narażonych na oblodzenie czy zabrudzenie olejem. W wielu sytuacjach taśma ostrzegawcza stanowi jedyną alternatywę dla fizycznych barier.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl