Regulamin konkursu z okazji 30-lecia firmy

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy Regulamin Konkursu (zwany dalej: Regulaminem) określa organizację, warunki udziału i przebieg Konkursu organizowanego przez Organizatora w serwisie Facebook.
 2. Organizatorem Konkursu jest firma Grapil Grażyna Sobieraj Sp. j., zwana dalej Organizatorem, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: al. Niepodległości 80, 64-920 Piła NIP: 7640075186, adres poczty elektronicznej: kontakt@grapil.pl.
 3. Konkurs zostanie przeprowadzony w serwisie społecznościowym Facebook, prowadzonym pod adresem Facebook.com. Konkurs nie jest organizowany, sponsorowany, wspierany ani w żaden inny sposób powiązany z serwisem społecznościowym Facebook.
 4. Dane osobowe przetwarzane są przez Organizatora zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
  (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - zwane dalej „RODO”
  lub „Rozporządzenie RODO”. Oficjalny tekst Rozporządzenia RODO: 
  http://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX%3A32016R0679. Dane przechowywane są do momentu zakończenia loterii.

2.WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne które:
  1. posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
  2. posiadają miejsce zamieszkania lub miejsce stałego pobytu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej
 2. Konkurs rozpoczyna się dnia 15.04.2021r. i trwa do 15.05.2021r.
 3. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest polubienie wymienionych stron Facebook, zaobserwowanie profilu na Instagramie, udostępnienie postu informującego o rozpoczęciu konkursu oraz oznaczeniu trzech osób w komentarzu.
 4. Udział w Konkursie jest nieodpłatny i dobrowolny.
 5. Uczestnicy mają prawo do wglądu w swoje dane osobowe, prawo do ich poprawiania i uzupełniania, a także zgłoszenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania, w tym cofnięcia zgody.

3. NAGRODY I ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD

 1. Nagrodą w loterii jest bon prezentowy do wykorzystania w sklepie Grapil lub Grapil Home o wartości:
  1. 1000zł
 2. Nagroda została ufundowana przez Organizatora i jest przeznaczona do dokonywania płatności za produkty dostępne w sklepach stacjonarnych Grapil lub w sklepie internetowym Grapil.pl
 3. Zwycięzca zostanie wyłoniony losowo w dniu zakończenia Konkursu. Losowanie zostanie nagrane oraz udostępnione w serwisie Facebook na profilu Grapil - producent odzieży służbowej.
 4. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród Uczestników biorących udział w
  Konkursie na Instagramie oraz na Facebooku.
 5. Po publikacji imienia i nazwiska zwycięzcy Organizator wysyła informację o przyznaniu nagrody w wiadomości prywatnej w serwisie Facebook.
 6. Zwycięzca ma możliwość wyboru bonu prezentowego do wykorzystania w SPA lub sieciach Sephora zamiast bonu do wykorzystania w sklepie Grapil lub Grapil Home.

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian do Regulaminu.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów rozpoczęcia
  i zakończenia dodawania zgłoszeń konkursowych oraz publikacji wyników Konkursu.
 3. Treść niniejszego Regulaminu dostępna jest w siedzibie Organizatora oraz w notatkach na profilu Facebook Grapil - producent odzieży służbowej.
 4. Promocja -30% dotyczy jedynie produktów w ofercie Grapil Home poza kolekcją D91.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl